HAKKIMIZDA
HOUSE & OFFICE CLEANING
AnasayfaHAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

25 yıllık sektör tecrübesiyle ve eğitimli uzman kadrosuyla temizlik hizmeti veren HGS TEMİZLİK yeni şubesiyle SKYLAND İSTANBUL’da...

1998 Yılından itibaren sizlere hizmet vermekte olan HGS HOUSE CLEANING ‘ nin çıkış noktası, hizmet sektöründeki müşterinin karşılaştığı en önemli sorun olan kaliteli hizmet eksiğidir. HOUSE CLEANING , sektördeki bu eksikliği müşterilerine vizyon sahibi ve eğitimli insan gücü tedarik ederek giderir.HOUSE CLEANING , Kurumlara destek hizmetleri vermek için yola çıkar.
 
HOUSE CLEANING, Şirketlerde yüksek maaliyetlere neden olan atıl kapasite fazlalığını önler ve çalıştırdığı kalifiye elemanlarla sağladığı hizmetler sayesinde şirketlerin maliyetlerinin yükselmesini engeller. HOUSE CLEANING, Faaliyetini sürdürdüğü 1998 yılından bu yana bir çok alanda verdiği hizmetlerle, arzuladığınız kaliteyi, sürekliliği sizin adınıza profosyonelce ve daha verimli olarak gerçekleştirir.
 
Evler, Ofisler, İş Yerleri, Avmler, Sokaklar, Caddeler, Otobüsler, Garajlar, Otoparklar vb. tüm alanlarda temizlik, ilaçlama ve dezenfekte hizmetini kesintisiz vermekteyiz.
 
Tüm temizlik, dezenfekte ve ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz
Güvene dayalı iş ortaklığı: Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için etik, sözüne sadık yasalara bağlı olarak hizmet vermekteyiz.Yeni Teknoloji Kullanımı: Makine, yöntem ve donanım hizmetlerinde dünya teknolojisini kendi bilgi birikimimizle değerlendirerek, müşterilerimizin hizmetine sunmak.
MisyonumuzHOUSE CLEANING; Hizmet sektöründe zamanla elde ettiğimiz tecrübeler ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde müşterilerimiz için ilk olmak & daimi olmak tüm temizlik gereksinimlerinizi eksiksiz yerine getirerek müşteri beklentilerinisorunsuz karşılamak.
0850 302 76 66 / 0549 477 58 58
Huzur Mahallesi Cendere Cadddesi Kat: P2 SKYLAND İSTANBUL